Franczyza sieci rodzinnych salonów fryzjerskich Haircut Express

Cieszący się wzięciem i pewny biznes, który z powodzeniem działa w Polsce, Czechach i w Ukrainie.
Ściągnąć prezentację
6 krajów
w których działają nasze salony
116
salonów działa na zasadach franczyzy
350
tys. zadowolonych klientów miesięcznie się w naszych salonach

Dlaczego franczyza Haircut Express?

Innowacyjność koncepcji Haircut Express
Podstawowa usługa – strzyżenie (również farbowanie włosów, stylizacje i fryzury). Jednakowa cena za każde strzyżenie dla kobiet i mężczyzn, niezależnie od długości włosów: męskie strzyżenie – 50 złotych, damskie – od 60 złotych. Pracujemy 7 dni w tygodniu, bez zapisów. Klienci obsługiwani są na zasadach realnej kolejki oraz ze strony internetowej, w aplikacji jest dostępne ONLINE wideo z salonów.
Gwarantowany zysk z optymalizacji procesów biznesowych
Czas oczekiwania klienta w kolejce skraca się do 15-20 minut dzięki minimum 4 pracującym stanowiskom. Klient płaci za usługę za pośrednictwem terminalu samoobsługowego i salony pracują bez zapisu, dlatego niepotrzebna jest jednostka typu administrator, co pozwala uzyskać znaczne oszczędności. Proces sterylizacji narzędzi i sprzątanie stanowisk pracy fryzjerów odbywa się zgodnie z opracowanymi technologiami i oszczędza czas oraz siły fryzjera. Obsługujemy klientów szybko i na wysokim poziomie dzięki własnej, opatentowanej technie strzyżenia.
Własny system informatyczny
Podczas pierwszej wizyty klient rejestruje się w elektronicznym systemie terminalu i uzyskuje dostęp do bonusów (szóste strzyżenie za 1 zł.). 24/7 w salonie prowadzony jest online wideomonitoring z możliwością zapisu i przechowania do 5 dni. Prowadzony jest również zapis wideo na terminalu, który można zapisać sobie w pamięci flash w salonie, okres przechowywania wynosi około miesiąca. Oprogramowanie jest zawsze doskonalone zgodnie z potrzebami rynku. Obecnie w procesie opracowania znajduje się Mobilna Aplikacja.
Wysokie standardy korporacyjne
Fryzjerzy stosują się do określonego standardu zachowań i wyglądu. Klient, przychodząc do każdego salonu Haircut Express wie, co otrzyma od naszego serwisu. System działa na zasadzie franczyzy. W związku z tym wszystkich obowiązują jednakowe przepisy i jednakowe standardy. Kupując franczyzę TM "Haircut Express", możesz liczyć na zdobycie doświadczenia wszystkich salonów fryzjerskich sieci. Gwarantujemy rezerwację terenu. W promieniu kilometra od Ciebie nie zostanie otwarty salon pod marką HAIRCUT EXPRESS. Zapraszamy do odwiedzenia salonów Haircut Express w Warszawie, aby zobaczyć, jak działa system i biznes w całości. Jak również do poznania i kontaktu z założycielem sieci i Prezesem Spółki, Iriną Pohodiną.

Wideo od założyciela TM
«Haircut Express»

Etapy otwarcia

01
Rejestracja i zapoznanie się
Po otrzymaniu Twojego zgłoszenia skontaktujemy się z Tobą i wyślemy ankietę do dalszego dialogu.
02
Wypełnienie ankiet
Ankiety pomagają ułatwić dwustronną znajomość. Informacje o potencjalnym franczyzobiorcy stają się bardziej uporządkowane i kompletne, co pozwala prawidłowo zorganizować proces biznesowy.
03
Określenie miejsca lokalizacji
Udzielimy wskazówek odnośnie wyszukania lokalu do otwarcia dochodowego punktu. Otrzymasz również opinię eksperta dla potencjalnego miejsca.
04
Uzyskanie informacji
Otrzymasz pełny pakiet danych informacyjnych, niezbędnych do otwarcia salonu fryzjerskiego. Na dzień dzisiejszy to ponad 300 stron „żywych” i koniecznych informacji, które uwzględniają wszystkie niuanse prowadzenia biznesu – od pracy z mistrzami i efektywnego zarządzania salonem do reklamy i PR.
05
Przygotowanie do otwarcia
Po wymierzeniu lokalu otrzymasz projekt designu i zalecenia dotyczące remontu. Równolegle odbywa się zamawianie i dostawa urządzeń od naszych dostawców, z uwzględnieniem dealerskich rabatów spółki.
06
Szkolenie personelu
Pomożemy Tobie stworzyć zwartą ekipę zawodowców do produktywnej pracy. Wyszkolimy w technice ekspresowej obsługi klientów. Nasza spółka regularnie organizuje seminaria i kursy mistrzowskie z zakresu nowych technik strzyżenia, farbowania.
07
Wsparcie i dalsza współpraca
Otrzymasz kompletny poradnik prowadzenia działalności. Instrukcje dotyczące zarządzania, finansów i personelu, technologii, marketingu. Obsługę IT oraz prawo do korzystania z rabatów dealerskich na materiały eksploatacyjne.
1,5-2 miesiące
Od chwili podpisania umowy do rozpoczęcia pracy
1-2 lata
Okres opłacalności

Chcesz rozwijać biznes w kierunku sieci salonów fryzjerskich i zacząć pomnażać swój dochód już teraz z franszyzą Haircut Express?

Prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego poniżej, a my skontaktujemy się z Tobą.
IMIĘ
Pole komentarza
TEL.
E-mail

Dziękujemy!