Haircut Express zorganizował IMPREZĘ dla DZIECIAKÓW

20 maja (sobota) przy ul. Przasnyska 4, Warszawa (Żoliborz) odbyła się impreza plenerowa dla dzieci, rodziców i dziadków. Całe rodziny bawiły się na placu obok salonu HAIRCUT EXPRESS.

                        

ZABAWY, PREZENTY, SZCZĘŚLIWE DZIECI

W programie były ciekawe konkursy, dynamiczne tańce, wesoła muzyka i zabawy dla dzieci. Nie zabrakło też animatorów oraz postaci z bajki Psi Patrol. Szczególnie zainteresowanie wśród dzieci budziły pokazy baniek mydlanych oraz rysowanie kredkami.

Podczas imprezy każde dziecko otrzymało dziecięcą zabawkę edukacyjno-rozwojową! Pogoda w tym dniu dopisała – rodziny spędziły bezcenne i radosne chwilę ze sobą. Rodzice też świetnie się bawili – uczestniczyli w grach, poznawali się nawzajem itd.

Dołączyć do wydarzenia mógł każdy, nie tylko Klienci salonów Haircut Express. Sporo osób trafiło do nas na imprezę przez przypadek – przechodząc obok. Każdy był zadowolony, dlatego będziemy powtarzać i organizować więcej takich spotkań.

Bądźcie czujni, niedługo poinformujemy o miejscu i godzinie kolejnej imprezy.

 

MARKA DLA CAŁEJ RODZINY

Przypominamy, że nasza sieć to usługi fryzjerskie dla całej rodziny! Każdy salon Haircut Express ma specjalne STREFY DLA DZIECI – z zabawkami i kolorowankami. Podczas strzyżenia wykorzystujemy specjalne fotele fryzjerskie dla dzieci – samochody. Po każdym strzyżeniu dziecko otrzymuje zabawkę lub słodycze.

Pracujemy bez ZAPISÓW – codziennie! Także w NIEDZIELĘ.

Zapraszamy dzieci, rodziców i dziadków.