Sieć Haircut Express to ponad 120 salonów franczyzowych. Każdy korzysta z pakietu pomocy i wsparcia od franczyzodawcy. Zapewniamy zasoby i narzędzia, które pomagają im spełnić oczekiwania dotyczące wydajności.

Сo robimy dla naszych Franczyzobiorców?

  •         OTWARCIE SALONU

Przeprowadzamy rzetelny audyt i sprawdzenie lokalizacji przed jej ostatecznym wyborem. Posiadamy własną bazę sprawdzonych agencji nieruchomości. Udostępniamy instrukcję wyboru i przystosowania lokalu pod działalność franczyzową. Dołączając do naszego systemu franczyzobiorca nie musi martwić się w jaki sposób oraz gdzie wydobyć całe niezbędne do salonu wyposażenie. Dodatkowo, przygotowujemy indywidualny design dla każdego salonu (wraz z dokumentacją techniczną).

  •         ZARZĄDZANIE PRACOWNIKAMI

Służymy naszą pomocą i wsparciem także podczas zatrudniania pracowników. Wiemy jakich fryzjerów potrzebujemy i gdzie ich szukać. Nasi franczyzobiorcy są dobrze poinformowani o najlepszych praktykach rekrutacji. Udostępniamy pełen pakiet instrukcji zarządzania pracownikami.

  •         DEDYKOWANY MANAGER – CIĄGŁY KONTAKT I DYSPOZYCYJNOŚĆ

Konsultacje w sprawach technicznych, finansowych i marketingowych – nasi specjaliści dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Każdy franczyzobiorca pozostaje w ciągłym kontakcie z dedykowanym managerem. Na bieżąco optymalizujemy procesy i dostosowujemy się do zmieniających się wymagań.

  •         WŁASNE OPROGRAMOWANIE I SYSTEM CRM

Posiadamy własne oprogramowanie, aplikację dla pracowników i klientów, które są w pełni dostosowane do specyfiki pracy salonu fryzjerskiego. Własne oprogramowanie Haircut Express umożliwia automatyczne zarządzanie pracą terminalu samoobsługowego, programem lojalnościowym, systemem motywacyjnym oraz szkoleniowym.

  •         WSPARCIE MARKETINGOWE

Realizujemy reklamy na poziomie lokalnym oraz krajowym (SEO, target, SMM). Zespół marketingowy towarzyszy otwarciu każdego nowego salonu, ciągle realizuje działania marketingowe i reklamowe, mające na celu rozwój i zwiększenie świadomości marki Haircut Express. Efekty tych działań mają pozytywny wpływ na działalność każdego salonu naszej sieci.

  •         SZKOLENIA I WARSZTATY

Inwestujemy w rozwój naszych partnerów – franczyzobiorców i ich zespołów. Organizujemy sezonowe i okresowe szkolenia fryzjerów z udziałem doświadczonych ekspertów. Na regularnych spotkaniach omawiamy istotne i aktualne zagadnienia biznesowe.

 

Marzysz o swoim biznesie?

Przyszły Franczyzobiorco, salon HAIRCUT EXPRESS w modelu franczyzowym – to Twoja firma i Ty będziesz jej właścicielem. Skorzystaj z naszego doświadczenia.

Zapraszam do kontaktu – omówimy Twój biznes!