Nowy salon Haircut Express w Warszawie – na Żoliborzu!

Przy ul. Przasnyskiej od marca 2023 roku będzie funkcjonował nowy lokal fryzjerski Haircut Express. To już 19 salon naszej sieci na mapie Warszawy!

Już za kilka tygodni każdy chętny będzie mógł skorzystać z naszych usług w dzielnicy Żoliborz. Jak zawsze w ofercie rzetelne i jakościowe usługi fryzjerskie w bardzo korzystnych cenach. Ale także na Państwa czeka przestrony lokal, przepiękny design, wygodna lokalizacja. Co jeszcze zyskasz, odwiedzając salon Haircut Express?

 

Korzyści i zalety naszych salonów fryzjerskich:

  • WYGODA – pracujemy BEZ ZAPISÓW PRZEZ 7 DNI w tygodniu (Pn-Sb: 09:00 – 21:00; Nd: 10:00 – 19:00).
  • KORZYSTNE CENY – strzyżenie męskie – tylko 60 zł, damskie – już od 70 zł.
  • PROFESJONALNA USŁUGA – zatrudniamy tylko doświadczonych specjalistów, którzy kochają to, co robią.
  • PROGRAM LOJALNOŚCIOWY – rozbudowany o różne propozycje i możliwości.

Za każde strzyżenie męskie lub damskie każdy Klient dostaje bonusy – CUTCOINS.  Można je wykorzystać przy kolejnym korzystaniu z usługi (strzyżeniu) lub wymienić na prezent – sprzęt AGD. Wśród prezentów mamy m.in. suszarkę do włosów, żelazko, ekspres do kawy, elektryczną szczoteczkę do zębów itp. Program lojalnościowy działa we wszystkich salonach Haircut Express. Cutcoins można dostać także za  pozostawienie opinii w Google Wizytówce firmy (Google Maps), za oznaczenie naszego salonu na zdjęciach (publikacjach) w Instagramie, za każdą przyprowadzoną osobę (przyjaciela, znajomego itd.).

  • STREFY DLA DZIECI – w każdym salonie dedykowane podejście do maluchów.

Haircut Express to sieć salonów fryzjerskich dla całej rodziny. Szczególnie lubimy obsługiwać najmłodszych Klientów. Kochamy dzieci i dbamy o to, aby strzyżenie było dla nich maksymalnie wygodne i interesujące. W każdym salonie mamy specjalne strefy dla najmłodszych. Są tam zabawki, kolorowanki, bajki. Dzieciaków strzyżemy w specjalnych fotelikach fryzjerskich dla dzieci w kształcie samochodu. Każde dziecko po strzyżeniu dostaje prezent-niespodziankę. Dzieci uwielbiają spędzać u nas czas.

  • OFERTY SPECJALNE I ZNIŻKI – ciągle oferujemy atrakcyjne promocje i propozycje.

Na przykład, usługa strzyżenia dzieci (do 11 roku życia) oraz emerytów (codziennie do godz. 16:00) w naszych salonach kosztuje tylko 50 zł. Każdy z naszych lokali (w tym nowy) organizuje i oferuje ciekawe akcje czy propozycje – warto nas śledzić na Facebooku czy Instagramie (szczególnie salon, który jest najbliżej Ciebie).

Adres nowego lokalu Haircut Express – ul. Przasnyska 4 Żoliborz, Warszawa.

Zapraszamy CODZIENNIE w godzinach 10 – 21.00. pracujemy bez zapisów przez 7 dni w tygodniu (Pn-Sb: 09:00 – 21:00; Nd: 10:00 – 19:00). Naszym celem jest zadowolenie każdego Klienta.